Spa Ritualas – “Vanilės Kvapai”

Spa Ritualas – “Vanilės Kvapai”

Pasirūpinkite savo kūnu bei pailsinkite protą. Šiandieną kviečiame Jus pasimėgauti SPA ritualu „Vanilės kvapai”, po kurio Jūsų oda taps lygesnė ir bus praturtinta vitaminais bei mineralais. Nepakartojamas atpalaiduojanti procedūra leis visiškai atitrūkti nuo kasdienybės ir pamiršti rūpesčius.

 

Spa ritualas susideda iš: – kūno šveitimo, atpalaiduojanti procedūra su priemonė su vanilės ekstraktų(ieina į sudėtį veikliosios medžiagos: argano aliejus, vanilės ekstraktas, saldžiųjų migdolų aliejus. ) ir įvyniojimo.

 

Šveitimui naudojamas natūralus šveitiklis iš negyvosios jūros druskos regeneruojamojo ir eksfoliuojnčio poveikio. Jūros druska pašalina negyvas odos ląsteles, detoksikuoja ir gerina odos regeneraciją. Efektyvus prieš vandens susilaikymą ir patinimus, atstato odos stangrumą, ji tampa lygesnė. Tai pirmas žingsnis į malonią ir jausmingą SPA procedūrą – švelni ir žavinga oda. Kūno atpalaiduojanti procedūra su vaniles ekstraktu, dėka ypatingų natūralių augalinių aliejų, pasižymi iškirtinai švelniu drėkinamuoju bei raminamuoju poveikiu, palieką odą švelnią bei prisotintą malonaus vanilės aromato.

 

Kvapioji vanilė (Vanilla planifolia L.) priklauso vanilės genties orchidėjoms, iš kurių tik vienintelė ši duoda kvapiųjų ankščių derlių. Vanilės iš pradžių augdavo atogrąžų miškuose Centrinėje ir Pietryčių Meksikoje. Ispanų užkariautojas Hernán Cortés buvo pirmasis europietis, 1519 m. atradęs šį aromatingą augalą. Ir po Meksikos užkariavimo Ispaniją pasiekė pirmosios vanilės ankštys, o XVII a. pradžioje vanilė pradėjo savo triumfą Europos karalių valdose.

 

Rekomenduojama:

– pervargusiems emociškai/fiziškai;

– turintiems miego sutrikimų;

– padidėjus jautrumui;

– kenčiantiems nuo migrenos;

– norintiems pailsėti ir atitrukti nuo kasdienybės;

– turintiems sausą arba dehidratuotą kūno odą;

– prieš ir po saulės procedūrų.

 

Nerekomenduotina:

– sergantiems užkrečiamomis odos ligomis;

– turintiems nudegintą žaizdotą odą;

– sergantiems kitomis odos ligomis;

– iš karto po operacijos;

– iš karto po chemoterapijos;

– turintiems piktybinių auglių;

– turintiems alergiją pienui arba levandai;

– nėščiosioms ar moterims per menstruacijas.

 

Jei jus sudomino mūsų paslaugos, maloniai kviečiame susisiekti su mumis el.paštu info@elenspastudija.lt

No Comments

Post A Comment