apie mus

Kuriame grožį ir gerą nuotaiką…

Mūsų SPA studija įsikūrusi vienoje iš puikiausių Vilniaus naujamiesčio vietų – šalia Vilniaus centro, PC “Panorama”. Mes orientuojamės į laiką taupantį, veiklų klientą.

Mūsų tikslas – kurti jaukią, šiltą, atpalaiduojančią atmosferą ir geros savijautos erdvę, kuri leistų mūsų lankytojams pamiršti visus rūpesčius. Profesionalūs patarimai kiekvienam klientui, kurie padės patobulinti kūno linijas ir pasirūpinti veido oda – neatsiejama mūsų veiklos dalis.

 

Mes skiriam ypatingą dėmesį lieknėjimui ir celiulito profilaktikai. Taip pat pas mus atliekamos veido bei kūno procedūros, teikiamos manikiūro ir pedikiūro paslaugos, įvairūs kūno masažai: pradedant klasikiniais ir baigiant liposažais. Atliekami cello gelio ir purvo įvyniojimai. Mes nuolat analizuojam ir atrenkam pačias efektyviausias procedūras.

 

Galime Jums pasiūlyti platų paslaugų spektrą. Atliekame daugiau nei 90 skirtingų veido ir kūno priežiūros procedūrų moterims ir vyrams. Mūsų sukaupta daugiametė patirtis užtikrina aukštą paslaugų kokybę ir padeda kiekvienam klientui pasiūlyti individualiai parinktą veido ir kūno priežiūros programas. Kiekvienas svečias prieš ir po procedūrų gali pasimėgauti natūraliomis žolelių arbatomis.

 

Visa tai atliks patyrę, aukštos kvalifikacijos specialistai – kosmetologai, turintys medicininį išsilavinimą ir kvalifikaciją patvirtinančius tarptautinius diplomus. Mūsų meistrai domisi naujausiomis tendencijomis grožio srityje, nuolat tobulinasi, kelia savo kvalifikaciją ir pastoviai dalyvauja įvairiuose seminaruose ir mokymuose. Tai garantuoja puikią paslaugų kokybę bei lūkesčius atitinkančius rezultatus.

 

Dirbame su profesionalia kosmetika. Veido ir kūno priežiūrai – Academie (Prancūzija), Mary Cohr (Prancūzija), Weyergans (Vokietija), Germaine de Capuccini (Ispanija), Lakshmi (Italia), Styx (Austrija), Sebocalm (Izraelis) ir kt.

 

Nuo 1926 metų, kai farmacininkas Georgas Gay sukurė Academie Scientifique de Beaute, jo pagrindinis tikslas buvo pateikti odos priežiūros programą tinkamą visam pasauliui. Academie kompanija grožį pristato kaip globalią odos priežiūrą. Aukštomis technologijomis Academie mokslinių tyrimų būstinėje sukurtos priemonės apjungia ultra aktyvius komponentus. Būtent todėl Academie produktai yra žinomi visame pasaulyje, jais pasitiki profesionalai.

 

Mary Cohr – tai išskirtinis efektyvumas, aukščiausias profesionalumas ir garantuotas rezultatas. Mary Cohr – profesionalios kosmetikos lyderė. Su „Mary Cohr” kosmetikos produktais dirba daugiau nei 6000 pasaulio grožio institutų ir SPA centrų daugiau nei 50 pasaulio šalių. 2009 m. „Mary Cohr” kosmetika vienintelė Prancūzijoje buvo įvertinta ISO 22716 sertifikatu. Tai įrodo, kad ši kosmetika iš tiesų yra pasaulio profesionaliosios kosmetikos lyderė.

 

Weyergans High Care AG – Vokietijos įmonė, žinoma visame pasaulyje, kaip gydomosios kosmetikos ir aparatūros gamintoja. Jos produkcija platinama 67–iose pasaulio šalyse. Pagrindiniai Weyergans High Care AG sėkmės principai – inovatyvūs metodai bei įranga ir kūrybingas bendradarbiavimas su Mokslinių Tyrimų Institutu Max Planck ir su Vokietijos Astronautikos institutu.

 

Diferencijuota celiulito terapija – pasaulyje užpatentuotas metodas, kuriame kombinuojamas aparatūros naudojimas su atitinkama kosmetika ir maisto papildais. Plačiai žinomas vakuuminis masažas, įvyniojimas ir t.t.

 

Weyergans High Care AG siūlo platų spektrą kosmetikos veidui ir kūnui

 

Germaine de Capuccini kompaniją, 1964 m., įkūrė ispanė Carmen Vidal – profesionali kosmetikė, kuri žinojo ko reikia jos kolegoms ir jų klientams. Todėl nenuostabu, kad šiuo metu Germaine de Capuccini kosmetiką pamėgo specialistai daugiau nei 80-yje pasaulio šalių. Germaine de Capuccini kosmetiką naudoja per 30 proc. Ispanijos kosmetikos salonų. Ja domisi didesnė dalis Amerikos ir Europa. Su ja dirba garsūs „Paloma Picaso”, D. Britanijos, Italijos ir Prancūzijos grožio salonai. Sheraton’o viešbučių tinklas, priklausantis vienai didžiausių pasaulio grupių Starwood Hotels & Resorts (SHR), pasirinko Germaine de Capuccini kosmetiką savo prabangiems SPA centrams. Europoje ši kosmetika priklauso geriausios profesionalios kosmetikos penketukui.

 

Mus lengvai surasite. Elen SPA studija įsikūrusi naujamiestyje, o tiksliau – Saltoniškių g. 10 a, Vilnius, šalia PC Panorama, kur patogus privažiavimas ir parkavimas (iki 4 valandų nemokamai) .

Pasiūlymas klientams

Kviečiame visus mūsų klientus, perkančius mūsų paslaugų kas mėnesį už 250 EU ir daugiau.

 

Kviečiame Jus sudalyvauti mūsų vakarėlyje, kurio metu galima bus laimėti vertingų prizų. Žaidimas be pralaimėjimų!

 

Prizų sąrašas:

 

taškinis veido masažas:50% nuolaida palaikomajai veido programai; vakuuminis veido masažas (2 apsilankymai);aparatinis limfodrenažinis kūno masažas( 4 apsilankymai); rankų masažas iki alkūnių, galvos taškinis masažas( 4 apsilankymai).

 

Taigi kviečiame maloniai praleisti laiką su mūsų komanda! Vietų kiekis ribotas, prašome registruotis iš anksto.

 

Dovanomis galėsite pasinaudoti pats arba padovanoti savo artimam žmogui ( suteiksime dovanų kuponą).

 

Priėmimas tik pagal išankstine registracija tik telefonu +370 691 65151