Depiliacija

Depiliacija

Plaukų šalinimo vašku procedūros yra greitas ir lengvas būdas ilgam laikui pašalinti plaukus. Procedūrą rekomenduojama pakartoti po 3 – 5 savaičių.

 

 

Plaukų šalinimui naudojamas karštas vaškas. Plaukai pašalinami iš folikulų užtepant vašką ant odos, bei nuplėšiant vašką ir plaukus.

 

Depiliacija cukrumi išsiskiria tuo, kad išraunami visi mažesni plaukeliai, kurie depiliuojant kitomis priemonėmis lieka nepašalinti. Cukraus gelis tepamas ant odos paviršiaus prieš plauko augimo kryptį, o šalinamas pagal plaukelių augimą. Ši technika netraumuoja plauko svogūnėlio, odos plaukeliai nelūžinėja, oda apsaugoma nuo plaukelių įaugimo. Cukraus gelis leidžia šalinti plaukelius toje pačioje vietoje keletą kartų. Procedūra atliekama su 100% natūralia depiliacijos priemone, kurios sudėtyje nėra dažiklių bei kt. cheminių priedų. Priemonė nedirgina odos, neiššaukia paraudimo po procedūros.

 

Depiliacija cukrumi yra švelnesnė nei depiliacija vašku, ji mažiau skausminga ir netraumuoja odos. Cukrumi depiliuotos kūno vietos ilgiau išlieka glotnios (net keletą mėnesių).

 

Depiliavimas cukrumi turi šiuos privalumus:

HIPOALERGIŠKAS – 100% natūrali formulė – vanduo ir cukrus, sudėtyje nėra dažiklių ir cheminių priedų, sudėtis nedirgina odos, neiššaukia paraudimo po procedūros.

EFEKTYVUS – ilginamas laikas tarp depiliacijos procedūrų dėl plaukų pašalinimo jų augimo kryptimi anafazės periodu (plauko regeneracijos stadija prailgėja).

HIPOTERMIŠKAS – procedūra atliekama priemonei esant kūno temperatūros, tai panaikina galimybę nudegti ar išsiplėsti venoms.

PRASISKVERBIMO GYLIS – gilus prasiskverbimas į plauko folikulą, plauko apvėlimas ir jo sukabinimas pašalina plauką neužlaužiant jo ir nepalieka uždegiminių reakcijų bei įaugusių plaukų.

NETRAUMUOJANTIS – atliekant depiliacijos procedūrą nepašalinamos gyvos odos ląstelės, gelis prilimpa tik prie plaukų ir juos pašalina.

PATOGUS – pakanka 2-3 mm plaukų ilgio, kad atlikti kokybišką procedūrą, taip pat pašalinami įaugę plaukai, cukrų galima tepti toje pačioje vietoje kelis kartus.

HIGIENIŠKAS – cukrus neleidžia bakterijoms veistis, todėl cukraus galiojimo laikas neribotas.

ŠVARUS – po depiliacijos procedūros, cukraus likučiai nuo odos yra lengvai pašalinami paprasčiausiu vandeniu, nenaudojant jokių specialių cheminių priemonių.

EKOLOGIŠKAS – pasta yra visiškai natūrali ir nekenksminga, ją galima valgyti

 

Depiliacijos kontraindikacijos – Karščiavimas, ūmios būklės, infekcinės odos ligos (bėrimai, karpos, herpes ir kt.), sužeidimai, išsiplėtę kapiliarai ir venos, po IPL arba lazerio depiliacijos vietose, kraujavimas, krešėjimo sutrikimas, sergant imuninėmis ligomis (ŽIV).

 

Jei jus sudomino mūsų paslaugos, maloniai kviečiame susisiekti su mumis el.paštu info@elenspastudija.lt

No Comments

Post A Comment