Kompresinis Kūno Įviniojimas ‘Cinamonas/Algae’

Kompresinis Kūno Įviniojimas ‘Cinamonas/Algae’

Kombinuota kosmetinė spaudžiamoji procedūra taikoma apatinėms galūnėms, ypač – sutrikus kojų kraujo apytakai ar suglebus šlaunų vidinio ar išorinio paviršiaus odai, be to, pilvukui ir sėdmenims standinti. Galima ją taikyti ir krūtinei bei rankoms, ypač tinka žastams. Rezultatą pajusite, pamatysite ir galėsite pamatuoti tuoj pat.

 

 

 

Stiprios kojos ir graži figūra nėra atsitiktinumas, bet Jūsų pastangų rezultatas. Gražios figūros ir gyvybingumo palaikymas – tai kova su celiulitu, sulėtėjusia kojų kraujo apytaka ir sudribusiais raumenimis. Šią kova laimėti padėtų itin veiksminga Weyergans spaudimo procedūra, vadinama „kūno įvyniojimu”.

 

Kas yra kūno įvyniojimas?

Weyergans kompanija spaudžiamąją(kompresinė) procedūrą pritaikė šiuolaikinei figūros ir sveikatos priežiūrai ir papildė kvapų terapija. Rezultatas buvo patentuotas ir taikomas laikantis aukštų High Care ® sveikatos centrų ir (SPA) standartų.

 

Kaip atliekama procedūra?

Prieš įvyniojant oda masažuojama maloniai cinamonu kvepiančiu preparatu. Visa tai trunka kelias minutes. Po to probleminės kūno vietos įvyniojimos specialių metodu. Ir apie 30 min. rekomenduojama atsipalaiduoti kosmetologiniame gulte.

 

Kas vyksta procedūros metu?

Kvapų terapija ir spaudžiamasis vyturas skatina organizmo difuziją ir osmozę. Spaudimas atveria limfos takus, tad skystos metabolizmo atliekos ir ląstelių toksinai gali sruventi iš probleminių sričių, juos perdirba filtruojamieji organai ir jie pašalinami.

 

Puikūs rezultatai

Rezultatai akivaizdūs jau po pirmosios procedūros: sumažėja kūno apimtys centimetrais, tinka mažesnio dydžio drabužiai ar kojos atrodo lengvesnės. Oda atrodo lygesnė ir standesnė, pagerėja kraujo apytaka, pėdos palengvėja.

No Comments

Post A Comment