Prieš Raukšlinė Skaistinamoji Procedūra Su Weyergans Kosmetika

Prieš Raukšlinė Skaistinamoji Procedūra Su Weyergans Kosmetika

Demakiažas + šveitimas + drėkinimas (serumas)+ atpalaiduojamasis limfodrenažinis masažas + alginatinė kaukė + kremas pagal odos tipą.

Veiksniai, darantys didžiausią įtaką odos skaistumui

Odos priežiūra.

Jei odai trūksta skaistumo, tai gali būti netinkamos odos priežiūros arba, dar blogiau, jos stokos pasekmė.

Mityba.

Neracionali mityba, badavimas, būtinų organizmui medžiagų trūkumas daro įtaką ir mūsų odos būklei.

Stresas bei poilsio trūkumas.

Nenuostabu, kad įtempta dienotvarkė, pervargimas, emocinis išsekimas, miego, judėjimo bei buvimo gryname ore stoka neigiamai veikia sveikatą bei savijautą, tačiau šie veiksniai odos būklei daro ne mažesnę įtaką. Ne veltui sakoma, kad žmonių gyvenimo būdas atsispindi jų veiduose.

Žalingi įpročiai.

Ko gero, kiekviena ilgesnį laiką rūkanti moteris pastebėjo šio įpročio žalą odai – ji tarsi papilkėja, greičiau sensta. Alkoholis – taip pat didelis odos priešas. Tad, jei norite turėti skaisčią odą, pravartu šių žalingų įpročių vengti.

Genų įtaka.

Daugelį žmogaus ypatumų – akių, odos, plaukų spalvą ar kūno sudėjimą nulemia genai. Mes galime paveldėti polinkį sirgti tam tikromis ligomis, tarp jų ir odos. Manoma, kad odos skaistumas taip pat paveldimas, tačiau, tai sąvoka, atspindinti odos ir organizmo būklę, todėl ji gali kisti. Kai kuriems žmonėms tamsūs paakiai yra nuolatinė būsena, nekintanti keičiantis gyvenimo būdui. Tokiais atvejais galima manyti, jog tai – genų įtaka.

 

Koks yra salone atliekamos procedūros tikslas?

 

Procedūros metu naudojamos priemonės intensyviai drėkina ir suminkština raginį epidermio sluoksnį, įsiskverbia į epidermio gilumą, todėl odoje suaktyvėja maitinančios ir drėkinančios medžiagos. Oda tampa pastebimai skaistesnė.

 

Procedūros metu naudojama priešraukšlinė skaistinamoji kaukė algintatinė kaukė.

Pveikis: intensyvus drėkinimas, regeneracija, geresnis elastingumas, odos tonuso pagerėjimas, pastebimas

raukšlkių išlyginimas, bendras odos išvaizdos pagerinimas.

 

Procedūra tinka   visų tipų odai. Ypač paižymenčiai netolygiu atspalviu, papilkėjusiai , pavargusiai, turinčiai raukšlių.

Jei jus sudomino mūsų paslaugos, maloniai kviečiame susisiekti su mumis el.paštu info@elenspastudija.lt

No Comments

Post A Comment