SPA Ritualas „Romantinė Akimirka”

SPA Ritualas „Romantinė Akimirka”

Tai puiki dovana ne tik savo mylimajai ar mylimajam, bet mamai ir tėčiui ar jaunavedžių porai – tad būkite originalūs ir nenustokite stebinę savo artimųjų!

 

Atpalaiduojanti Spa procedūra JAI – „Aukso prisilietimas”. 60 min. trunkantis procedūra bus atliekama su migdolų aliejumi, praturtintu aukso dalelėmis. Auksas skatina limfos ir kraujo apytaką, šalina toksinus, teigiamai veikia nuotaiką. Auksas ne tik apsaugo nuo bakterijų, bet taip pat gerina ląstelių regeneraciją, padeda prasiskverbti deguoniui į odą. Masažo dėka oda atgauna savo švelnumą, elastingumą, sveiką išvaizdą. Po procedūros jausitės maloniai ir patraukliai – visas kūnas spindės prabangiomis aukso dulkelėmis.

 

Alaus atpalaiduojanti procedūra – JAM. Jau viduramžiais kosmetologai naudodavo alaus kaukes odos grožiui atkurti. Alaus sudėtyje esantys mineralai ir kitos medžiagos teigiamai veikia nervinės sistemos darbą, raumenų stiprumą, medžiagų apykaitą, aktyvina fermentus ir balansuoja hormonų veiklą. Alus yra geriausias natūralus stimuliatorius, leidžiantis vyrams gyventi visavertį seksualinį gyvenimą.

 

60 min. trunkanti procedūra bus atliekama su alaus kūno losjonų, kuriame yra vertingų odą jauninančių aliejų ir bičių produktų, pasižyminčių antibakterinėmis savybėmis. Po gaivinančios ir stiprinančios procedūros oda taps elastinga, lygi ir giliai sudrėkinta, organizme atsistatys energijos pusiausvyra.

 

Jei jus sudomino mūsų paslaugos, maloniai kviečiame susisiekti su mumis el.paštu info@elenspastudija.lt

No Comments

Post A Comment