SPM® BOTTOM lifting – sėdmenų neinvazinė, kosmetinė pakėlimo terapija

SPM® BOTTOM lifting – sėdmenų neinvazinė, kosmetinė pakėlimo terapija

Pirmieji rezultatai iš praktikos.

Sėdmenų srities formavimas grožio salone.

Naujausi tyrimai Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje patvirtina, kad 28% moterų yra nepatenkintos savo užpakaliuko forma. JAV 2015 metais 86% padaugėjo sėdmenų srities korekcijos operacijų. Kad grožio industrijoje šiandien toks aktualus sėdmenų srities formavimas, prisidėjo tokios įžymybės, kaip Jennifer Lopez, Beyonce, Kim Kardashian.

SPM® – tai šiuolaikiškas tradicinių vakuuminių taurių ir masažo junginys.

Vakuuminis masažas rekomenduojamas tiek grožio, tiek ir sveikatos tikslais.

Jungiamojo audinio apimties didinimas, stiprinimas. Fiziologiniu požiūriu, naujasis sėdmenų formavimo metodas veikia dviem kryptimis:

Kraujagyslės ir limfiniai mazgai automatiškai, ritmingai plečiasi ir priverčiami trauktis, todėl šviežias krraujas, plazma, mitybos medžiagos ir deguonis patenka į apdorojamą sritį, o refliukso metu apvalomos jungiamojo audinio ląstelės. Rezultatas – intersticinis hH kinta šarmine kryptimi, gerėja kolageno kolageno sintezė, formuojama sėdmenų sritis. Vakuumo bangos slėgis, be to, veikia gluteus raumenis, didinama raumenų kapiliarizacija, jų masė. Tai raumenų pasyvi treniruotė (body building). Po 6 procedūrų rezultatai tampa stabilūs, o po 12 procedūrų klientai labai patenkinti, kartais netgi stebisi – rezultatai pranoksta jų lūkesčius!”

 

Vienos procedūros kaina 37 eur.

 

No Comments

Post A Comment