Veido Ir Kūno Stangrinamosios Procedūros – Radijo Liftingo Procedūros Veidui Arba Kūnui

Veido Ir Kūno Stangrinamosios Procedūros – Radijo Liftingo Procedūros Veidui Arba Kūnui

Radio liftingo procedūros tai yra veido ir kūno stangrinamosios, odos patempimo ir raukšlių mažinimo procedūros.

 

 

Tai labai efektyvi odos atjauninimo procedūra, tinkama pacientams, turintiems odos senėjimo požymių – tokių kaip elastingumo ir stangrumo trūkumas, raukšlės, odos suglebimas, negyvybinga ir tonuso stokojanti oda. Procedūros metu radijo bangos termiškai veikia dermos sluoksnį, gerina kraujo mikrocirkuliaciją ir ląstelių aprūpinimą deguonimi, aktyvinama kolageno sintezė ir patempiamos kolageno ir elastino skaidulos. Rezultatas matyti iškart po procedūros.

 

Rekomenduojama atlikti 1 procedūrą per mėnesį.

RF radijo liftingas akių sričiai: 25 eur iki 20 min;

RF radijo liftinas veidui: 50 – 68 Eur iki 60 min;

RF radijo liftingas veidui ir dekolte: 70 – 88 Eur – iki 70 min;

RF radijo liftingas kūnui: 60 Eur (pilvas iki 60 min).

 

Procedūros eiga:

– kūno odos valymas(zona kur dirbama);

– fermentinis odos šveitimas;

– radijo dažnių liftingas;

– procedūra užbaigiama serumo ir kremo įmasažavimu į odą. Indikacijos

– odos stangrinimas ir patempimas;

– rakšlių mažinimas;

– randų mažinimas;

– odos elastingumo gerinimas;

– veido ovalo formavimas;

– veido spalvos gerinimas;

– medžiagų apytakos stimuliavimas;

– kraujotakos stimuliavimas;

– limfotakos gerinimas.

 

Kontraindikacijos:

– neštumo ir laktacijos laikotarpis;

– menstruacijos (atliekant kūno procedūros);

– vežys ( iki 5 metų po gydymo pabaigos);

– epilepsija, išsėtinė sklerozė;

– neatliekamos vietoje su metaliniais implantais;

– širdies stimuliatoriai, vožtuvai;

– širdies napakankamumas.

 

RADIJO BANGOS IR JŲ POVEIKIS

 

Radijo bangos – tai elektromagnetinės bangos, kurios yra pagaminamos iš elektros energijos. Tai yra elektros energija yra paverčiama į elektromagnetinę energiją, kuri sukuria elektromagnetinį lauką. Elektromagnetinį lauką sukuria elektrinis ir magnetinis laukai. Elektrinį lauką kuria dalelės, turinčios elektrinį krūvį, magnetinį lauką kuria tokių dalelių judėjimas, t.y. srovė.

 

Šis įrenginys – tai kintamosios/bipolinės srovės aukšto dažnio radijo bangos. Bipoliniai lygiagretūs elektrodai sukuria kintamos poliarizacijos elektromagentinį lauką, dėl to jame susidaro jonų bei atomų judėjimas ir vibracija, šis srautas veikia audinius ir įšildo juos, gaunama šiluminė energija. Radijo bangos aktyvina šilumos gamybą organizmo audiniuose. Tai reiškinys, vadinamas diatermija. Svarbu tai, šiluma teikiama ne iš išorės, o diatermijos procesas vyksta audinių viduje.

 

Radijo bangų sukuriama šiluma siekia 45-55°C, toks terminis efektas veikia kolageno skaidulas, todėl jos įsitempia ir susitraukia. Taip pat šiluma aktyvina fibroblastus, ląsteles gaminančias kolageną ir elastiną, vyksta naujo kolageno ir elastino struktūrų formavimas.

 

Be to, radijo bangos pagerina audinių oksigenaciją, mitybą, mikrocirkuliaciją bei limfos tekėjimą. Dėl šiluminio veikimo pagerėja ląstelių membranų pralaidumas, taigi ši procedūra atlieka radioforezę, padeda geriau pasisavinti veikliąsias medžiagas.

 

Atliekant radijo bangų procedūras mažinamas raukšlių gylis, didėja odos tankumas, elastingumas ir tonusas, formuojamas veido ovalas, pagerėja odos spalva, gaunamas odos patempimo – liftingo efektas. Taip pat šios procedūros tinka randų mažinimui.

 

Radijo bangų pagaminama šiluma skatina metabolinius procesus riebalinėse ląstelėse, gerinama kraujotaka ir limfotaka. Pakilusi temperatūra aktyvina riebalų skaidymą, vyksta termolipolizės reiškinys, o tai mažina kūno apimtis. Temperatūros padidėjimas taip pat skatina endogeninių endorfinų gamybą, atpalaiduoja raumenis, tai lemia geresnę savijautą. Procedūra maloni ir visiškai neskausminga.

 

Daugeliu atvejų poveikis pastebimas jau po pirmosios procedūros, oda tampa labiau įsitempusi, stangresnė. Ilgalaikis efektas atsiranda atlikus procedūrų kursą. Procedūras rekomenduojama atlikti kas 3-4 savaites, veido srityje atliekamų procedūrų kursas iki 6 procedūrų, kūnui – iki 10 procedūrų. Toks kursas kartojamas kartą per 2-3 metus.

No Comments

Post A Comment