Veido Valymas Ultragarsu

Veido Valymas Ultragarsu

Šis veido valymas tinka tiek vyrams, tiek moterims, o ypač tiems, kurie bijo skausmo.

Ultragarsinis veido valymas – tai gilus porų išvalymas taikant ultragarso bangas, nespaudžiant odos mechaniniu būdu.

 

 

Ultragarso bangos – tai įvairaus dažnio ir amplitudžių mechaniški terpės virpesiai. Ultragarso šaltinis savo skleidžiamais aukšto dažnio virpesiais mechaniškai veikia su juo besiliečiančius audinius. Audiniuose kinta slėgis, vyksta mikrovibracija. Kadangi ultragarsas ląstelėse greitina medžiagų difuziją ir didina odos laidumą, jo dėka į organizmą įterpiamos įvairios gydomosios medžiagos. Ultragarso poveikis stimuliuoja epidermio hidrataciją ir skatina kolageno sintezę. Todėl odos priežiūros procedūrose jis naudojamas darant masažą ir įterpiant į ląsteles maitinamąsias medžiagas, o taip pat atliekant veido odos valymą.

 

Ultragarsas populiarus šiuolaikinis terminas, žinomas ne tik medicinoje, bet ir kosmetologijoje. Pagrindiniai ultragarso poveikiai: terminis (jaučiama šiluma), mechaninis – mikromasažas (vibracija), biologinis.

 

Po veido valymo atliekama antra procedūros dalis – sonoforezė (ultragarsu). Tikslas – odos nuraminimas ir drėkinimas alijošiaus kaukės pagalba.

 

Pabaigai tepama kaukė ir kremas pagal odos tipą.

Po veido valymo Jūsų oda bus skaisti, šviesi, pridrėkinta!

 

Ultragarsas efektyviai veikia, esant:

– Spuogams;

– Riebalų sankaupoms;

– Stangrinant bet kurios veido ir kūno dalies odą;

– Lyginant randus.

 

Kontraindikacijos:

– Sergant epilepsija;

– Nėštumo metu;

– Esant navikams;

– Esant odos uždygimoms;

– Esant alerginei reakcijai elektrai;

 

Esant alerginei reakcijai alijošiui (pranešius iš anksto, sudedamoji dalis bus pakeisti į kitą, pvz. su hialuronu (100 % natūralus, be kvapiklių, konservantų ir t.t.)

Procedūros kaina iki 50 min 45 eur.

No Comments

Post A Comment