INTENSYVI PROCEDŪRA AKIŲ ZONAI

INTENSYVI PROCEDŪRA AKIŲ ZONAI

Akių kontūras yra labai trapi ir subtili sritis, kurią reikia nuolat prižiūrėti. Šioje zonoje beveik nėra riebalinio audinio, todėl oda yra plona ir jautri. Dėl tūkstančių judesių, kuriuos kasdien atliekame mirksėdami ir gestikuliuodami, ši sritis greičiau praranda tonusą ir elastingumą.

 

Žalingas aplinkos poveikis, toks kaip saulės spinduliai, vėjas, staigūs temperatūros pokyčiai ir aplinkos tarša, lemia paakių zonos dehidrataciją, ko pasėkoje išryškėja mimikos raukšlės.

 

Negana to, negražūs maišeliai ir tamsūs ratilai paakiuose – limfinės ir kraujo mikrocirkuliacijos sutrikimo ar genetinių veiksnių pasekmė, taip pat miego trūkumo, streso ar nuovargio rezultatas.

 

INTENSYVI AKIŲ PROCEDŪRA padės koreguojanti tokias problemas kaip raukšlės, tamsūs

ratilai ir maišeliai paakiuose, skysčių kaupimasis, hiperpigmentacija ir t.t.

 

PROCEDŪROS TIKSLAS:

 

– Koreguoti “žąsų” kojeles ir mimikos raukšles;

– Intensyviai drėkinti, apsaugoti nuo išorės veiksnių ir suteikti švelnumo;

Skaistinti, suvienodinti toną, atkurti jaunatvišką, pailsėjusių akių išvaizdą;

– Šviesinti, mažinti pigmentaciją;

Aktyvinti kraujo mikrocirkuliaciją, limfos bei skysčių nutekėjimą;

Stangrinti, padidinti tonusą;

Koreguoti tamsius ratilus ir paakių maišelius.

 

 

PAGRINDINĖS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS:

 

Niacinamide (Vit. B3): ramina paraudimus ir sudirgimus, pagerina apsauginio barjero funkciją, skatina kolageno sintezę, mažina raukšles, drėkina, depigmentuojantis poveikis.

 

Eye’fective: pagerina mikrocirkuliaciją ir sumažina kraujagyslių pralaidumą. Akių vokų stangrinamasis poveikis. Sumažina pigmentaciją periorbitalinėje srityje (tamsius ratilus).

 

Alpine Rose Stem Cells: Rododendrų kamieninių ląstelių ekstraktas, užtikrina hidrataciją, apsaugo nuo drėgmės netekimo. Apsauginė funkcija nuo aplinkos taršos.

 

JuvenEye: sumažina melanino kiekį akių kontūro zonoje ir šviesina odą, stiprina kraujagyslių sieneles, apsaugo nuo tamsių ratilų atsiradimo.

 

Organic Silicon: organinis silicis, padidina odos elastingumą ir drėkinimą. Skatina ląstelių medžiagų apykaitą ir regeneraciją. Apsaugo nuo glikacijos. Antioksidantas. Prieš raukšles.

 

Energising Provitamin Complex: kaštonų ekstraktas, augaliniai aliejai, vit. A,E,H ir B5. Antioksidantas.Energizuoja, drėkina, ramina ir suvienodina odos atspalvį.

 

Vitaminas C: antioksidantas, neutralizuoja laisvuosius radikalus, slopina melanino sintezę, aktyvina kolageno ir elastino gamybą (sumažina raukšlių gylį). Šviesina, skaistina, atjaunina.

 

Intensyvus kursas: 2 procedūros per savaitę (pirmąsias dvi savaites)+ 1 procedūra (trečią savaitę).

 

Įprastas kursas: 5 procedūros kas savaitę.

 

Palaikymui: kaip įprasta – kartoti kursą du kartus per metus kas 6 mėnesius.

 

Kaina: 50 min. 50 eur.

 

Jei jus sudomino mūsų paslaugos, maloniai kviečiame susisiekti su mumis el.paštu info@elenspastudija.lt

No Comments

Post A Comment